Koncert Na Marjánce 18.8.2017 od 19:00hod

https://www.facebook.com/events/686159814912198/

 

hudba_praha_namarjance

HUDBA PRAHA band

Původní receptura se starým obsahem…

Pokračování původní Hudby Praha po rozpadu v roce 2015.
Pět kmenových členů, originální zvuk.

hudba_praha1Charakteristický souzvuk kytar bratří Zatloukalů, zakládajících členů skupin Jasná Páka a Hudba Praha a rytmika, bubeník Ludvík „Eman“ Kandl s basovým kytaristou Jirkou Jelínkem, jsou zárukou původního soundu kapely. Zpěvák Zdeněk Hnyk, jehož hlas můžete znát z vysílání pražského Radia 1, vokalistky Jarmila „Jamajka“ Koblicová, která byla rovněž dlouholetou oporou Hudby Praha, a Lucie Jandová spolu se saxofonistou Jakubem Doudou sestavu skvěle doplňují.

Aktuální turné se jmenuje Tak spolu jdem… Hrajeme léty prověřené hity jako Paralet, Ryba Badys, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark, Zákon o zachování energie… Máme připraveny i nové písničky a těšíme se na setkání s vámi.

www.hudbaprahaband.cz

„…Český rockový svět zasáhla zpráva o rozpadu kultovní undergroundové kapely HUDBA PRAHA. V podstatě vzápětí byla založena kapela s názvem HUDBA PRAHA band, jejíž osu tvoří bývalí muzikanti hudební legendy. Perfektně sehraná kapela dává k dobru nesmrtelné hity, na které publikum okamžitě reaguje a bezděčně tak potvrzuje slova kapelníka Vládi Zatloukala, že zájem o kapelu a její písničky (některé si publikum s kapelou rádo zpívá) je obrovský. Jako vždy perfektní byla kytarová souhra bratří Zatloukalů, protohudba_praha2že oba dva v Hudbě Praha strávili podstatnou část svého muzikantského života. Píseň V pivu je totiž Bůh… patří k vrcholům večera a dala název prvnímu turné v sezóně 2016-2017. Hudba Praha band se jednoznačně hlásí k odkazu Hudby Praha / Jasné páky a myslím, že jim to nikdo nemůže mít za zlé…“ Rockový svět 2015

BLANKA ŠTRAYBLOVÁ – AGENTURA LEVIATHAN

mobil +420 608 010 978 blanka.strayblova@gmail.com

SY_Jamajka SY_Vláďa HPb pr 1 HPb live